THMF – Hücreli Mutfak Egzost Fanı

Hücreli Tip Mutfak Egzost Fanlarımız, THMF35, THMF40, THMF45 THMF50, THMF56, THMF63, THMF71, yedi model olarak TSE 60335-1 ve TSE 60335-2-80 standartları doğrultusunda üretilmektedir. 1500m³/h – 27500m³/h  aralığında hava debisi sağlayan fanlarımız için yüksek verim ve düşük ses seviyesine sahip NICOTRA ve eşdeğer kalitelerde plug fanlar kullanılmaktadır.

Motoru hava akımı dışında fanlarımız, endüstriyel ve ticari mutfaklarda davlumbazdan çıkan yağlı ve sıcak havanın egzost ihtiyacını karşılamak için TEZEL mühendisleri tarafından tasarlanmıştır. Labaratuarlarımıda debi, basınç, desibel ve ısınma testlerinin yapılarak müşterilerimizin hizmetine sunulan Hücreli Tip Mutfak Fanlarımız, endüstriyel ve ticari mutfaklar için mükemmel çözümler sunuar.

Kasa galvanize çelik levhadan mamül olup, RAL 9002 elektrostatik boya ile boyanır. Özel olarak solidworks programında modellediğimiz fanlarımız otomatik CNC tezgahlarda işlenerek montaja hazır hale getirilir. Firmamız için özel çekilmiş eloksallı 40mm lik alüminyum profiler kullanılır. Panel arasına 40kg/m³ veya 50kg/m³ yoğunluğunda 30mm Taşyünü kullanılarak yalıtım sağlanır. Çift cidarlı panelleri sayesinde ses seviyesi oldukça düşüktür. Özel contalama sistemi ile tam bir sızdırmazlık sağlanır. Motor hücresinde bulunan panjurlar sayesinde motorun hava alması sağlanır.