1980 yılında havalandırma ve mekanik tesisat yalıtımı alanında sektöre adım atan Tezel Isıtma Soğutma Havalandırma, şu an  itibari ile havalandırma & iklimlendirme cihaz ve aksesuarları üretmektedir. Firmamız, konut, işyeri ve endüstriyel ortamların ısıtma, soğutma ve havalandırmaları için müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, çevreye duyarlı, TS EN ve ISO standartlarına uygun cihazlar üretmeye devam etmektedir.

MİSYON & VİZYON

TEZEL ISITMA SOĞUTMA HAVALANDIRMA , müşteri ,  çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı  benimsemiştir.

Bu doğrultuda müşterileri, çalışanları, tedarikçileri için sürekliliği, güvenilirliği ve kaliteyi tercih eden, topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak temel hedefimizdir.

Müşterilerimiz için farklılık yaratmak , bizden beklentilerine  ürünlerimizin, çalışanlarımızın ve hizmetlerimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir.

 

KALİTE POLİTİKASI

Temel ilkemiz TEZEL Isıtma, Soğutma, Havalandırma olarak  müşteri memnuniyeti ve beklentilerini tam olarak karşılayan, kaynaklarımızı en etkin bir şekilde kullanıp, hızlı, verimli, yalın çalışmak ve güvenilir hizmet vermektir.  Bu amaçla;

  • Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve eksiksiz olarak karşılamak;
  • Faaliyetlerimizle ilgili tüm yenilikleri ve gelişimleri takip ederek ürünlerimizi kalite standartlarına uygun olarak üretilmesini ve devamlılığını sağlamak,
  • Kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak her noktada sürekli iyileştirmeyi sağlamak
  • Kalite yönetim sistemimizin, uluslararası ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi standardı gereklerine uygun, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve toplumumuzun beklentilerine hizmet eden, sürekli geliştirilen ve yaşayan bir araç olmasını taahhüt ederiz.