MOTTO İstanbul “İşin Havasındayız”

İstanbul’un en yoğun ulaşım akslarından olan E-5 Otoyolu, TEM Otoyolu ve yeni yapılan Kuzey Marmara Otoyolu’nu birbirine bağlayan Basın Ekspres Otoyolu üzerinde yer alan, Atatürk Havalimanı’na olan 3dk ulaşım mesafesinde bulunan, MOTTO İstanbul Projesi’nde TEZEL Marka Jetfan’lar, Duman Egzoz Fanları ve Basınçlandırma Fanları kullanılmıştır.

Çeyrek asırlık tecrübesi süresince kaliteli ve güvenilir hizmet veren TEZEL, geçmişten gelen tecrübesi, yaptığı işlerin kalitesi ve yetkin referansları ile havalandırma ve iklimlendirme sektöründe ürün tedariği konusunda adını ilk sıralara yazdırmayı hedeflemektedir.

TEZEL, havalandırma ve iklimlendirme sektörüne yönelik olarak Konut, İşyeri, AVM, Hastane, Sosyal Tesisler ve Fabrikaların ihtiyaçlarına cevaben ürün gamını genişletme ve geliştirmeye devam etmektedir.

Bu doğrultuda Nem Alma Santrali, Klima Santrali, Rooftop Paket Tip Klima Santrali, Dx Bataryalı Klima Santrali, Isı geri Kazanım Cihazı, Isı pompalı Isı Geri Kazanım Cihazı, Jetfan, Duman Egzost Fanı, Basınçlandırma Fanı, Hücreli fan, Kanal Fanı, Exproof Fan, Sığınak Taze Hava Santrali olmak üzere üretimine devam etmektedir.

Gelişen teknolojiye ve iş yapısına, kaliteli üretimi ve kalifiyeli personelleri ile ayak uyduran TEZEL geleceğe sağlam adımlar atmaya devam etmektedir.

TEZEL, 2018 nisan ayı itibari ile Klima Santralleri için gerekli Eurovent ve Hijyenik sertifikalarını alıp, Türkiye’de yapılacak marka projelere ismini yazdırmayı ve 2023 hedefleri doğrultusunda ihracatını arttırarak ülkemize katmadeğer sağlamayı hedeflemektedir.

Write a Message